asedrfghyjertyuisdfgh

asedrfghyjertyuisdfgh

asedrfghyjertyuisdfgh

KONAKLAMA

Scottsdale – “Desert Beverly Hills”
Sun Valley sadece 5 dakika Downtown, Kierland Commons ve palmiye ağaçları, çeşme ve romantik bahçeler arasında yer alan yer alan Scottsdale McCormick Ranch Golf Resort bizim yeni yenilenmiş ev ile daha da parlak parlıyor.

McCormick Ranch Golf Resort Scottsdale Golf Villas & Villa Estates
Scottsdale kalbinde büyük yer!Arka bahçesinde McCormick Çiftlik golf sahası manzaralı sonsuza kadar keyfini çıkarın. Herhangi bir ihtiyaçlarını karşılamak için lüks konaklama sunan Scottsdale kalbinde güzel bir iç mimar tasarımcı Resort Villa Estate, keyfini çıkarın. Eğer Scottsdale çölde cennet bir hafta sonu isteyin, konaklama ve iş veya eğlence, McCormick Ranch bir Waterfront Golf Resort Villa sizi karşılamak için hazır için mükemmel bir yer gerekir.

Scottsdale McCormick Ranch Golf Resort bizim Resort Villa Emlak
sunuyor Lüks Villa Emlak Daire Suites lagün gibi göl, golf sahası ve tropikal peyzaj. Biz her odanın benzersiz kişiliği kişiselleştirmek ve vurgulayan kararlıyız. Ilmekli huysuzlandı yaprak, Carerra granit ve traverten mermer banyolar – Sizin Resort Villa Emlak Daire, düz ekran TV, 300 gibi yüksek düzey olanaklarla donatılmıştır. Bu özellik aynı zamanda cesur, çağdaş bir dekor, McCormick Ranch Golf Course üzerinde yükselen 30 metrelik panoramik pencereler ve en büyük gölü hakim olduğu bir yükselen lobi salonu bulunmaktadır Scottsdale-tüm şık porte-cochere giriş arkasına saklanmış. Not: Birim check-in kalmamak için otelde otel kiralama havuzu değil, daha düşük bir günlük oda fiyatına ve kesinlikle otel kiralama programın diğer villa kısmı daha yükseltilmiş villa almak. Otel konuk oranları otel tesisleri ve hizmetleri için geçerlidir.

McCormick Ranch Golf Resort HAKKINDA
Bu Golf Resort çekici bir özellik şampiyonluk golf, cesur, çağdaş bir dekora, yemyeşil peyzaj ve şirin bir göl tahta da dahil olmak üzere geniş su özellikleri, 36 delik özellikleri olduğunu. Ayrıca, tatil toplantı odası, her sunan büyük-grup iş uzlaşmacı yeteneğine sahip eşsiz ve çekici ortam ve çok özel sosyal etkinlikler de dahil olmak üzere, çok amaçlı alanı mevcuttur.Resort restoran Pinon, salonda bitişik bir tam servis restoran, dahil olmak üzere halka açık, İtalyan tedavi, günlük, ithal esnaf hazırlanmış makarnalar uçakla sadece taze organik gıda kaynakları-deniz ürünleri kullanarak Nuevo kıyı Amerikan mutfağı kadar hizmet vermektedir et, hatıra otlar ve yerel çiftçilerin kaynaklı sebze …Golf kulübü iki 36 delikli şampiyonluk sahası bulunmaktadır. Kulüp evi (göl ve McCormick Ranch Golf Club 18 delik çapında) yaklaşık 500 metre uzaklıktadır.

Binamız
Phil Mickelson, Aaron Baddely, Hale Irwin, Mark Calcavecchia ve Fred Couples: her Scottsdale ünlü golfçüler adını 5 özel suit oluşur. Bizim süitlerde lüks döşenmiş tamamen özel ve herkes tarafından paylaşılmaz. Lobi, bilgisayar çalışma istasyonu ve çamaşır makineleri tüm kayıtlı misafirler tarafından kullanım içindir.

Deluxe Konaklama
Bizim Deluxe konaklama hakkı Kierland ve Scottsdale Moda Meydanı en popüler lüks restoran eğlence bölgeleri arasında Scottsdale kalbinde yer almaktadır. Bu 5 ders ve Roy’un Hawaiian Fusion, Chart House Seafood Restaurant & Ruth Chris Steak House, tüm sizden lüks paketinin kapı adım yürüme mesafesinde dahil olmak üzere Scottsdale en iyi restoranlar bazı yürüyebilirsiniz.

Deluxe yataklar
Sen kral veya iki ikiz yatak ile yatak odası bir seçim var.King size yatak lüks konfor kalite bir kral bellek köpük yatak ve lüks kral yatak örtüsü vardır. Ayrıca 300’den fazla zevk + yüksek iş parçacığı sayısı Polo Ralph Lauren, Otel Toplama ve Nautica marka yaprak.

Firmamız
PGA Uzmanları tarafından sahibi ve işletmecisi. Biz 20 yıldır golf tatil paketleri yapıyor. BİZ her zaman üst çentik Tabii kaliteli istiyorum çünkü BÜYÜK GOLF TATİL ESNEKLİK SAHİP OLMASI GEREKMEKTEDİR BİLİYOR. Önünüzde erken en az 3-6 ay da konaklama güvenli istiyorum ama yeşil aşırı numaralı seribaşı, aerified veya varlık görmeye ders almıyor emin olabilirsiniz böylece en fazla 1-2 haftadan varıştan önce golf yap beklemeniz gerekir bakım onarım almak. Artı oynamak için birkaç gün öncesinde tee kez rezervasyon ALT GOLF FİYATLARI ULAŞIM olacak. Eğer golf güzergah değiştirmek başlarsanız birçok golf tatil operatörleri fiyatları yukarı çıkışı olacaktır. Biz golfçüler hemen her hafta bizimle kalmak olduğu için tabii şartları ve özel ders fiyatlandırma üstünde kalmak ve tüm misafirlerimiz için tabii tavsiyelerde bulunmak için mutluyuz. BİZ DOĞRUDAN TASARRUF ÜZERİNE PASS OLACAKTIR.

TWITTER

Loading